Tag Archives: referate

Kuizi mjekësor më i madh në trojet shqiptare

31 Maj

Bashkohuni në grupin Rapitful Medika dhe merrni njoftimet për freskimet e kuizit më të madh mjekësor në trojet shqiptare. Kliko këtu.

Kuizi është përpiluar nga Dr. Agon F. Bislimi dhe Dr. Flamur I. Llabjani.

https://www.facebook.com/groups/rapitfulmedika/

kuizi

Referate shqip

8 Tet

Referate shqip

Ketu mund te gjeni referate apo analiza letrare per vepra te ndryshme te autoreve shqiptar si dhe te huaj.

Mjafton te klikoni mbi titullin e vepres dhe do te hapet faqja me analizen letrare perkatese.

Do te shtohen vazhdimisht analiza letrare.Flm per mirekuptim.

 

 

Ali Podrimja – Poezia e tij
I huaji
I huaji Albert Kamy analizë tjetër
Xha Gorio analizë tjetër

Shkrime shume interesante

8 Tet

Na vizitoni duke klikuar mbi shqip

Tutoriale,programe,libra shqip,fakte shkencore,fjalor,shqippedia,autoshkolla,letersi,gjuhe shqipe,letersi boterore,kuriozitete,fjale te urta,analiza letrare,vjersha per femije,biografi,libra islame, shkrime islame,takvimi,shendetesi,mjekesi, terminologji mjekesore,terminologji fetare,poezi islame,fito para,fito leke,pytje – pergjigje,tregime islame,gramatike,autoshkolla teste,referate,ese,reklamo online,ndihma e pare,duhani,diabeti,dieta,ushqimi,vitaminat,thenie filozofike,falja e namazit,