Laureta Gashi apo shoqja e ”nxehtë” e Morena Tarakut

27 Nën

 

Quhet Laureta Gashi. Është 24 vjeçare dhe vjen nga qyteza e Shtimes. Në fotot që i poston në facebook duket mjaftë e ”nxehtë”.

Në shumë foto që i poston në facebook shihet në shoqëri me Morena Tarakun. Është shoqja e ngushtë e Morena e Tarakut. Në disa foto duket edhe më mirë se Morena Taraku. Për më shumë shikoni fotografitë e mëposhtme.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s