Mposhtet Feniksi

19 Tet

Feniksi është mposhtur nga ekipi Araz Naxçivan me rezultat 1:0, në ndeshjen e xhiros së dytë të rrethit të dytë të fazës së grupeve në UEFA Futsal Cup, shkruan Zeri.info.

Golin e fitores për skuadrën mysafire e ka realizuar Baghirov, në minutën 10:24. Kjo ishte humbja e parë për Feniksin në garat evropiane, ku debutoi këtë edicion, raporton Zëri.

Feniksi e kishte mposhtur mbrëmë ekipin Zhelezarec me rezultat të thellë, 5:0, ndërsa lojën e tretë dhe të fundit për këtë fazë do të zhvillojë të premten ndaj ekipit Tbilisi State University, duke filluar nga ora 13:00. /Zëri/


View the original article here

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s