Deputet�t kund�rshtojn� q� m�ditja e tyre t’i shkoj� familjes s� Nehat Tha�it

18 Tet

Nga 86 deputetë të Kuvendit të Kosovës sa ishin prezent në sallë,  vetëm 38 prej tyre morën pjesë në votimin për propozimin që mëditja e tyre t’i shkoj familjes së nënkolonelit Nehat Thaçi, raporton “Zeri.info”.

Mirëpo, vetëm 36 prej tyre ishin pro këtij propozimi, raporton “Zeri.info”.

Në këtë propozim votimi kishte edhe një votë kundër dhe një abstenim dhe me këtë deputetët e Kuvendit të Kosovës, votuan që mëditja e kuvendarëve të mos i shkoj familjes së Nehat Thaçit. 


View the original article here

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s