Kush �sht� vajza q� po i k�ndon me kaq dashuri Butrint Imeri? (Video)

16 Tet

Këngëtari Butrint Imeri, i cili njihet për tekstet prekëse të këngëve të tij, para pak çastesh ka publikuar një video në profilin e tij zyrtar në rrjetin social “Facebook”, përcjell “Zeri.info”.

Mirëpo, kjo video nuk është ndonjë këngë e re.

Ai nën zjarrin e oxhakut me aq dashuri engrohtësi po i këndon këngën e tij “Ki me lyp”, një vajze, transmeton “Zeri.info”.

Mirëpo, Butrinti po e mban mister se kush është kjo vajzë pasi që ajo është e kthyer me shpinë dhe nuk i shihet fytyra.

Se a është kj e dashura e tij, kjo mbetet të shihet, përcjell “Zeri.info”.

Mirëpo, Butrinit në mbishkrimin e kësaj video ka shkruar se “mtha, e ka gjet”. /Zeri.info/


View the original article here

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s