Trumpit i shp�rthen nj� skandal i ri

15 Tet

Ish mis Arizona, Tasha Dixon, ka thënë se kandidati republikan për president të SHBA-ve, Donald Trump, dikur futej drejt e në dhomën e zhveshjeve të modeleve garuese gjersa ato ishin të zhveshura, ose gjysmë të zhveshura.

Tasha ishte 18-vjeçare kur konkurroi për Mis Amerika, duke e fituar kurorën shtetërore, transmeton Express.

“Për herë të parë e njohën atë (Trump-in) kur ne ishin në dhomën e veshjeve dhe ishin gjysmë të zhveshura duke i veshur bikinit,” ka ajo për CBS.

“Ai thjesht u fut brenda. Nuk na dha afat për të vënë ndonjë rrogë mbi trup. Disa vajza ishin krejtësisht të zhveshura,” tregoi ajo.

Ai ka shtuar se njerëzit që punonin për Trumpin u bënin presion modeleve që të mundoheshin ta kënaqnin Trumpin, të shkonin të ai për t’i folur, si dhe të tentonin t’ia terheqnin vëmendjen atij gjersa ishin gjysmë të zhveshura.


View the original article here

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s