Bota është vetëm një iluzion – Astrologji, Mistere, Ëndrra dhe Profeci – GazetaExpress

2 Gus

Është një pyetje që i ka preokupuar njerëzit shumë para filmit ‘The Matrix’; a ekzistojmë dhe çfarë nëse po jetojmë në një simulim?

Burimi: Bota është vetëm një iluzion – Astrologji, Mistere, Ëndrra dhe Profeci

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s