Studentët e Univeristetit të Ferizajt vizitojnë Universitetin GAZI të Turqis – FerizajPress

12 Pri

Grupi i departamentit të arkitekturës së interierit  të UShAF-it  këto ditë po realizon një vizitë pune në universitetin  e Gazit në Turqi Përvojat e marra gjatë kësaj vizite  studentët e USHAF thonë se do ti përcjellin  të studentët  tjerë pas realizimit të kësaj vizite. “Ishte një eksperiencë e suksesshme dhe mjaft dobiprurëse për Universitetin tonë që […]

Burim: Studentët e Univeristetit të Ferizajt vizitojnë Universitetin GAZI të Turqis – FerizajPress

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s