Debatohet studimi i i fizibilitetit për zonën e qendrës së qytetit

29 Mar

Prezantimi i studimit të fizibilitetit për zonën qendër të qytetit të Ferizajt ka përballur të martën në një debat përfaqësuesit e firmës kontraktuese INSI, drejtuesit e pushtetit lokal dhe qytetarët. Këta të fundit, nuk kanë mundur të pajtohen me qasjen e firmës kontraktuese që përmes projekteve të prezantuara në studim t’u imponojnë edhe versionin e […]

Burim: Debatohet studimi i i fizibilitetit për zonën e qendrës së qytetit – FerizajPress

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s