VIDEO/ Tritol e snajper, pamjet e operacionit të policisë së Shkodrës për kapjen e bandës

27 Mar

Këto janë pamjet e operacionit ‘Porosia’ të policisë së Shkodrës ku u sekuestruan 6 mina me telekomandë, 2 pistoleta, 1 snajper dhe 23 fishekë. Gjatë këtij aksioni, në prangat e policisë ranë 3 persona me iniciale F.B, H.I dhe SH.M.

Burim: VIDEO/ Tritol e snajper, pamjet e operacionit të policisë së Shkodrës për kapjen e bandës

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s