VIDEO/ Sherr vajzash në mes të Tiranës: E çfarë të bëj unë moj k****

27 Mar

Dikur ziheshin meshkujt në mes të rrugës, por tashmë kanë filluar femrat. Në rrugët e Tiranës, duke përfituar edhe nga errësira disa vajza që duken adoleshente i janë vërsulur një tjetre duke e kapur atë prej flokësh dhe përplasur pranë një muri që ndodhej në mes të rrugës.

Burim: VIDEO/ Sherr vajzash në mes të Tiranës: E çfarë të bëj unë moj k**** | Syri.Net

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s