VIDEO/ Ja si të ndizni një zjarr vetëm me limon

27 Mar

Zjarri shpesh herë mund të jetë i nevojshëm, prsh kur shkojmë në kamping. Për këtë arsye duhet të dimë se si të ndezim një zjarr në situata të tilla, pasi kjo mund të jetë e nevojshme për tu ngrohur ose qoftë dhe për të përgatitur diçka për të ngrënë.

Burim: VIDEO/ Ja si të ndizni një zjarr vetëm me limon

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s