Urohen besimarë katolik për festën e Pashkëve

27 Mar

Ferizaj– Kryetari i Ferizajt, Muharrem Svarqa  me stafin e tij, sot ka vizituar kishën katolike “Engjulli i Rojes” në Ferizaj, ku ka përcjellë urimet e qytetarëve të Ferizajt për besimtarët katolik për festën e Pashkëve. “Urimi për festat e komuniteteve fetare, ka qenë gjithmonë kënaqësi dhe një rast i këndshëm, jo vetëm për të shprehur urimet, […]

Burim: Urohen besimarë katolik për festën e Pashkëve

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s