Urimi i kryetarit Svarqa për Pashkë

27 Mar

Dëshiroj që të gjithë besimtarëve katolikë, t’ua uaroj festën e madhe të Pashkëve, e cila përkon me fillimin e pranverës, me fillimin e ringjalljes, të jetës së re dhe të shpresës. Le të jetë edhe kjo festë moment bashkimi rreth tryezës së dashurisë, respektit, vëllazërisë e miqësisë. Çdo festë fetare në mjedisin tonë, duhet të […]

Burim: Urimi i kryetarit Svarqa për Pashkë – FerizajPress

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s