Ueb-faqja e Qeverisë maqedonase pa gjuhën shqipe, përgjegjësit s’japin sqarime

27 Mar

Ueb-faqja e Qeverisë së Maqedonisë vazhdimisht përditësohet, por në të mund të gjeni vetëm version në gjuhën maqedonase dhe në atë angleze. Zëdhënësit e Qeverisë nuk dhanë asnjë sqarim për mungesën e versionit në gjuhën

Burim: Ueb-faqja e Qeverisë maqedonase pa gjuhën shqipe, përgjegjësit s’japin sqarime

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s