Shtimja, Komuna me investimet më të vogla në Kosovë për vitin 2016

27 Mar

Në shumë vende të botës demokratike buxheti ndahet propercionalisht me siperfaqen territoriale, numrin e banoreve ose investmeve kapitale, por kjo gjë nuk ka ndodh edhe në komunen e Shtimës! Ani pse Komuna e Shtimes tërë kohën zotohet se është një ndër komunat rekord në Kosovë për investime, projekte dhe thithje të fondeve, këtë gjë nuk […]

Burim: Shtimja, Komuna me investimet më të vogla në Kosovë për vitin 2016

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s