Seks +16 /Mekaniku im ishte një hamshor i vërtetë

27 Mar

Isha shumë e mërzitur atë natë, pasi i dashuri sapo më kishte thënë që nuk të dua. Dola në lolal me shoqet e mia dhe për të hequr mërzinë konsumova disa gota alkool.

Burim: Seks +16 /Mekaniku im ishte një hamshor i vërtetë

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s