Roberti e Nora të dashuruar kokë e këmbë

27 Mar

Janë ndër çiftet më të bukur dhe padyshim më të përfolur në estradën shqiptare. Pati shumë thashethëme për ndarje të mundshme mes tyre por që rezultuan të pavërteta, është fjala për Robert Berisha dhe Nora Istrefin

Burim: Roberti e Nora të dashuruar kokë e këmbë

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s