Një muaj paraburgim dhe arrest shtëpiak për veprën penale ofrim i lokaleve për prostitucion dhe mundësimi në prostitucion

27 Mar

Caktohet masa e paraburgimit ndaj E.Xh, ndërkaq arrest shtëpiak ndaj P.Xh dhe K.T, për veprën penale ofrim i lokaleve për prostitucion, dhe mundësimi në prostitucion . Gjyqtari i procedurës paraprake, nga Departamenti i Përgjithshëm -Divizioni Penal në Gjykatën Themelore në Ferizaj, sipas kërkesës së Prokurorisë Themelore në Ferizaj PP/II.nr.333-2/16 tw datës 26.03.2016 në çështjen penale […]

Burim: Një muaj paraburgim dhe arrest shtëpiak për veprën penale ofrim i lokaleve për prostitucion dhe mundësimi në prostitucion

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s