Një burrë e një grua tentojnë ti japin fund jetës, shpëtohen në grahmat e fundit të jetës

27 Mar

Një burrë dhe një grua kanë tentuar ti japin fund jetës në 24 orët e fundit në qytetin e Durrësit. Burime nga policia lokale kanë bërë të ditur se në spital, në gjendje të rëndë janë dërguar një 43-vjeçar dhe një grua 30 vjeçe. Gjatë ditës së djeshme në lagjen Nr. 4, është vetëhelmuar, me detergjent rrobash 43-vjeçari me inicialet G. B., banues në Durrës.

Burim: Një burrë e një grua tentojnë ti japin fund jetës, shpëtohen në grahmat e fundit të jetës

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s