Në Elezaj të Kaçanikut gjendet një mjet i pashpërthyer

27 Mar

Një mjet i pashpërthyer është gjetur në fshatin Elezaj të Kaçanikut, njofton Policia në raporton e saj. “Ankuesi mashkull K/Shqiptar ka raportuar se në afërsi të pyllit ka vërejtur një mjet të dyshuar shpërthyes. Njësia policore ka siguruar vendin e ngjarjes, ndërsa njësia për deminim e FSK-së dhe KFOR-it kanë asgjësuar mjetin shpërthyes në mënyrë […]

Burim: Në Elezaj të Kaçanikut gjendet një mjet i pashpërthyer – FerizajPress

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s