Karatesistët e  FITUESIT në “IPPON 2016”  fituan 11 medalje

27 Mar

Këtë të shtunë në Prishtinë është mbajtur  turneu ndërkombëtarë  në karate  “IPPON2016” . Në këtë turne  morën pjesë garues edhe  nga shumë vende fqinje : Shqipëria, Mali i Zi, Maqedonia , Bosnja dhe Hercegovina dhe Serbia . Klubi i Karates FITUESI  nga  Ferizaj mori pjesë në këtë , ku u radhit në pozitën e tretë Në […]

Burim: Karatesistët e  FITUESIT në “IPPON 2016”  fituan  11 medalje

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s