ISIS-i përballë botës

27 Mar

Ardian Sejdiu ( Ph.D) Edhe për kundër faktit se terrorizmi dhe krimet ndaj njerëzimit nuk kanë filluar me ISIS-in dhe fatkeqësisht nuk do përfundojnë me te, megjithatë shoqëritë dhe bota në përgjithësi nuk guxon të demoralizohet e as të gjunjëzohet përballë diskurseve të tilla teoriko-praktike ashtu siç nuk është gjunjëzuar në të kaluarën… Padyshim ISIS-i, […]

Burim: ISIS-i përballë botës

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s