FOTO/ Ardit Gjebrea i maskuar si lypës në Tiranë, si reaguan njerëzit

27 Mar

Ardit Gjebrea ka provokuar drejtuesit e mjeteve në Tiranë duke i veshur e maskuar si lypës. “Njerëz që më kishin bërë mijëra komplimenta me refuzonin dhe më shtynin. Nuk më kursyen as fjalën qen”, tha Arditi.

Burim: FOTO/ Ardit Gjebrea i maskuar si lypës në Tiranë, si reaguan njerëzit

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s