Ferizajasit heqin emërtimet e rrugëve si “Loti i Fundit” dhe “Rruga e Varrezave”

27 Mar

Banorët e fshatit Tërn të Ferizajt i kanë larguar të gjitha tabelat e rrugëve të fshatit, ngase komisioni komunal i vendosi emërtimet e reja pa i shqyrtuar propozimet e banorëve. Fatmir Ademi thotë se ata bënë një peticion me rreth 400 nënshkrime, por që komuna nuk e shqyrtoi, raporton KTV. Sipas tij, banorët e këtij […]

Burim: Ferizajasit heqin emërtimet e rrugëve si “Loti i Fundit” dhe “Rruga e Varrezave”

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s