Shoqatat e PAK artikuluan nevojat e tyre

25 Mar

Shoqatat ferizajase që tubojnë personat me aftësi të kufizuar, u takuan sot për një kafe mëngjesi me kryetarin e Komunës së Ferizajt, Muharrem Svarqa. Takimi i realizua si pjesë e planit të punës së kryetarit të Ferizajt, për të marrë në dijeni nevojat dhe shqetësimet e shoqatave, organizatave dhe grupimeve të qytetarëve, si dhe për […]

Burim: Shoqatat e PAK artikuluan nevojat e tyre

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s