Ndeshje zingjirore në Prelez të Ferizajt

25 Mar

Para pak çastesh në Prelez të Ferizajt ka ndodhur një aksident komunikacioni në të cilin janë përfshirë tri vetura. Njësiti policor i trafikut gjendet në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin. Bëhet e ditur se nuk ka të lënduar por vetëm dëme materiale. /FerizajPress Related

Burim: Ndeshje zingjirore në Prelez të Ferizajt

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s