Histori nate +16 /Hamalli i kërkon seks këngëtares së famshme

25 Mar

Ishte një natë e ftohtë pranvere dhe ndodhesha në një Hotel në Prizren, dhe po mendoja për punët që do të bëja të nesërmen. Në një moment në banak shfaqet këngëtarja të cilën unë e pëlqeja aq shumë, të them të drejtën më shumë më pëlqenin format e saj se sa zëri.

Burim: Histori nate +16 /Hamalli i kërkon seks këngëtares së famshme

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s