Arrestohen 4 të dyshuar për prostitucion në Ferizaj

25 Mar

Policia e Kosovës ka arrestuar tre meshkuj të me shtetësi kosovare dhe një femër ashkali, shtetase e Shqipërisë për dyshimin e bazuar se kanë kryer veprat mundësim në prostitucion, ofrim i lokaleve për prostitucion, si dhe marrje me prostitucion. Rasti ka ndodhur në rrugën “Ilir Konushefci” në Ferizaj, ku sipas Policisë, njësit e hetuesisë kanë […]

Burim: Arrestohen 4 të dyshuar për prostitucion në Ferizaj

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s