Rrëfimi /I marr para të dashurit, por nuk jam prostitutë

24 Mar

Jam një nxënëse e vitit të katërt gjimnaz. Banoj në Fier dhe më pëlqen shumë qyteti im se këtu kam të afërmit dhe miqtë e mi, por e kam ëndërr të vij në Tiranë për shkollë të lartë e më pas të martohem e të jetoj po aty.

Burim: Rrëfimi /I marr para të dashurit, por nuk jam prostitutë

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s