Mustafa: S’ka Para për Punëtorët e Fabrikës së Tubave

24 Mar

Mustafa moskompensimin nga buxheti i shtetit e përmendi në Kuvend, duke iu përgjigjur pyetjes së deputetes së PDK-së Mexhide Mjaku-Topalli. “Ne do të kërkojmë përgjigje, ose Kuvendi i Kosovës që të shikojmë nëse mundemi që mjete të tilla t’i mbulojë buxheti i shtetit dhe unë mendoj që jo sepse do të futeshim në një […]

Burim: Mustafa: S’ka Para për Punëtorët e Fabrikës së Tubave

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s