FOTO/ Makinat që kanë Vip-at shqiptar

24 Mar

Angazhimi dhe qëndrimi i gjatë në skenë ka edhe pjesët e veta jo të mira që shpesh sjell këngëtarët në një moment të mendojnë ta lënë muzikën. Por ky qast është afatshkurtër pasi të mirat që sjell skena janë më të mëdha sesa zhgenjimet eventuale, raporton Magazina.al.

Burim: FOTO/ Makinat që kanë Vip-at shqiptar

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s