Themelohet Ndërmarrja Publike Lokale ‘’Ambienti’’ në Ferizaj

23 Mar

Në mbledhjen e saj të mbajtur sot, Qeveria e Kosovës ka miratuar propozimin e Komunës së Prishtinës për themelimin e ndërmarrjes publike “Prishtina Parking”. Qeveria e Kosovës ka miratuar vendimin për themelimin e Ndërmarrjes Publike Lokale “Prishtina Parking” Sh.A. në Prishtinë dhe Ndërmarrjes Publike Lokale “Ambienti” Sh.A në Ferizaj. Kryeministri Isa Mustafa ka thënë se […]

Burim: Themelohet Ndërmarrja Publike Lokale ‘’Ambienti’’ në Ferizaj

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s