Skandali Ibrahimoviç-Lorik Cana trondit Francën. Pamje shokueze dhe veprime të çmendura të suedezit/VIDEO

23 Mar

Zllantan  Ibrahimoviç nuk njihet vetëm si një sulmues i fuqishëm dhe shumë luftarak por ai njihet edhe si një lojtar i plot skandaleve dhe sjelljeve arrogante ndaj kundërshtarëve.

Burim: Skandali Ibrahimoviç-Lorik Cana trondit Francën. Pamje shokueze dhe veprime të çmendura të suedezit/VIDEO

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s