ME SHKAS- HAPËSIRA

22 Mar

Para disa ditësh, kryetari i forumit rinor të AAK-së së bashku me 19 anëtarë të këtij forumi kaluan në LDK, dhe në konferencën e organizuar për “mirëseardhjen” e tyre u tha se largimi nuk bëhej për ndonjë pakënaqësi por se në AAK nuk kishin HAPËSIRË të cilën ata shpresonin se do ta gjenin në LDK, […]

Burim: ME SHKAS- HAPËSIRA

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s