Veseli: Gjermania është mostër e zhvillimit ekonomik, investimet janë të mirëseardhura

21 Mar

Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli ka takuar sot kryetarin e Kuvendit të shtetit federal Schleswig-Holstein të Gjermanisë, Kalus Schlie, dhe me këtë rast u shtrua çështja e thellimit të bashkëpunimit në mes të Kuvendit të Republikës së

Burim: Veseli: Gjermania është mostër e zhvillimit ekonomik, investimet janë të mirëseardhura

//rankboostup.com/plugin/content.js

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s