Rasti i vëllait të Kryeministrit kuriozitet edhe për mediat ruse

21 Mar

Se dhe vëllai i Kryeministrit Isa Mustafa ishte bërë pjesë e valës së ikjeve masive nga vendi, fillim vitin e shkuar (2015), është raportuar edhe në mediat ruse.

Burim: Rasti i vëllait të Kryeministrit kuriozitet edhe për mediat ruse

//rankboostup.com/plugin/content.js

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s