Rasti Bllaca në agjendën e AKI’së dhe Komisionit Parlamentar për mbikëqyrjen e këtij institucioni

21 Mar

Komisioni për Mbikëqyrjen e Agjensionit Kosovar për Intelegjencë ka kërkuar nga AKI’ja raportin final të auditimit deri më së largu në maj. Kjo iu tha të hënën Inspektorit të përgjithshëm të AKI’së, nga anëtaret e këtij

Burim: Rasti Bllaca në agjendën e AKI’së dhe Komisionit Parlamentar për mbikëqyrjen e këtij institucioni

//rankboostup.com/plugin/content.js

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s