Nxënëset e një shkolle pushtohen nga djajtë pasi që e kishin parë një ‘djall jashtëtokësor’

21 Mar

Panama, Amerikë Qendrore – Disa vajza të një shkolle në Panama janë pushtuar nga djalli pasi që kishin përjetuar një moment shumë të frikshëm në jetën e tyre.

Burim: Nxënëset e një shkolle pushtohen nga djajtë pasi që e kishin parë një ‘djall jashtëtokësor’ – Astrologji, Mistere, Ëndrra dhe Profeci – GazetaExpress

//rankboostup.com/plugin/content.js

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s