Ambasadori Minxhozi i gëzohet pranimit të diplomave të Shqipërisë nga MASHT

21 Mar

Ambasadori i Shqipërisë në Kosovë, Qemal Minxhozi, e ka mirëpritur pranimin e diplomave nga Ministria e Arsimit Shkencës Kulturës dhe Teknologjisë, të fituara në institucionet jopublike (private) të arsimit të lartë, të akredituara dhe

Burim: Ambasadori Minxhozi i gëzohet pranimit të diplomave të Shqipërisë nga MASHT

//rankboostup.com/plugin/content.js

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s