Përqafimi mbretëror (FOTO)

20 Mar

​Vizita mbretërore e Princit Charles të Uellsit dhe Dukeshës Camilla të Cornwall-it, pos që ishte shumë e rëndësishme për shtetin e Kosovës dhe imazhin e vendit, u përcoll edhe më shumë emocione edhe nga mediat ndërekombtare.

Burimi: Përqafimi mbretëror (FOTO) – Lajmet e fundit nga Kosova

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s