Papa Françesku pushton Instagramin! 100.000 follower në 1 orë!

20 Mar

Fati e desh që Papa Françesku të vihej në krye të Papatit në një kohë kur zhvillimet teknologjike dhe interneti kanë pushtuar çdo aspekt të jetës së tokësorëve. Dhe Papa nuk bën përjashtim nga tokësorët e tjerë, por është

Burimi: Papa Françesku pushton Instagramin! 100.000 follower në 1 orë!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s