Mjerimi ua ka mbyllur të gjitha dyert

20 Mar

Familja e Shaban Avdylit në fshatin Pojatë të komunës së Ferizaj jeton në mjerim tash e sa kohë. 8 fëmijët e kësaj familjeje mezi presin rrezet e diellit që të gjejnë pak ngrohje ngase shtëpia e tyre është gjithmonë e ftohtë. Këtë pamje kishin edhe të premten paradite, transmeton Tv Liria. Skamja dhe sëmundjet ua kanë […]

Burimi: Mjerimi ua ka mbyllur të gjitha dyert – FerizajPress

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s