Mitrovica dhe Gjakova sot do të mbesin pa rrymë

20 Mar

Për shkak të ndërrimit të transformatorëve matës të rrymës dhe riparimit të ndarësve, tokëzimit dhe i kabllove të furnizimit, rajoni i Mitrovicës dhe Gjakova, pothuajse tërë ditën sot do të mbesin pa energji elektrike.

Burimi: Mitrovica dhe Gjakova sot do të mbesin pa rrymë

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s