Kërcënojnë me armë, kapen babai e dy djemtë

20 Mar

Policia e Krujës arrestoi një 57-vjeçar dhe dy djemtë e tij 27 dhe 24 vjeç, pasi kanë kërcënuar me armë zjarri kushëririn e tyre dhe i kanë goditur me shkop gome policie makinën.

Burimi: Kërcënojnë me armë, kapen babai e dy djemtë

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s