Ja çka blen Morena (foto) – Thashetheme nga showbizi shqiptar dhe i huaj

20 Mar

Po vjen dielli e bashkë me të edhe ndërrimi i rrobave nga ana e Morenës. Ajo ka postuar një foto në Instagram ku ka treguar se po i lë çizmet

Burim: Ja çka blen Morena (foto) – Thashetheme nga showbizi shqiptar dhe i huaj

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s