Ish- anëtari i VV-së : Boiken Abazi është komisar i implementimit të politikave diktatoriale – Lajmet e fundit nga Kosova

20 Mar

​Ish- sekretari i Qendrës së  Vetëvendosjes në Viti, Arton Musliu, ka thënë se anëtarët e kësaj partie që vijnë nga Shqipëria “importojnë” mendësinë diktatoriale dhe komuniste

Burimi: Ish- anëtari i VV-së : Boiken Abazi është komisar i implementimit të politikave diktatoriale – Lajmet e fundit nga Kosova – GazetaExpress

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s