Idrizi ka një mesash për Bushatin: Ktheu nga Greqia si Ditmir dhe jo si Dhimitër

20 Mar

Një ditë para se ministri i Jashtëm të udhëtojë drejt Athinës, kryetari i PDIU-së i përcjell mesazhin që krahas axhendës diplomatike duhet të trajtohet dhe çështja çame e shqiptarëve të Çamërisë. Në një konferencë për median

Burimi: Idrizi ka një mesash për Bushatin: Ktheu nga Greqia si Ditmir dhe jo si Dhimitër

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s