I kemi vetëm tri vite për ta shpëtuar njerëzimin? (Video)

20 Mar

Ish-futbollisti dhe ish-prezantuesi i BBC-së, David Icke, pas tërheqjes nga mediat, është bërë një “guru” i teorive të konspiracionit, duke planifikuar edhe një turne botëror të “vetëdijesimit”.

Burimi: I kemi vetëm tri vite për ta shpëtuar njerëzimin? (Video)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s