Grida Duma në Përmet: Qyteti në varfëri të skajshme, PD do fitojë besimin në popull‏

20 Mar

Sekretarja e Marrëdhënieve me Publikun, Grida Duma bashkëbisedoi me banorët e qytetit të Përmetit mbi situatën ekonomike dhe sociale të tyre. Sipas njoftimit të PD-së pronarët e bizneseve të vogla dhe qytetarët shprehën dhimbjen e madhe

Burimi: Grida Duma në Përmet: Qyteti në varfëri të skajshme, PD do fitojë besimin në popull‏

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s